Op het theeveld in de sfeervolle Prinsentuin lezen steeds een aantal dichters voor uit hun werk. Er wordt voorgedragen uit recent verschenen bundels maar je zult ook werk horen wat nog moet verschijnen. Tijdens de podium-momenten wisselen bekende namen veelbelovende nieuwe af.
Op zondag 28 juni om 15:15 kun je luisteren naar: Merlijn Huntjens, Roberta Petzoldt, Kasper Peters en talenten Caty Moerman en Caro Van den Broeck.
Dit programma, en vrijwel alle andere programma’s op zaterdag en zondag overdag, is gratis toegankelijk. We vinden het heel fijn als je je waardering voor het festival uit met een donatie.
Het programma is onderdeel van het poëziefestival Dichters in de Prinsentuin op 26, 27, en 28 juni in de Prinsentuin (e.o.) van Groningen. Bekijk hier wat er nog meer op het programma staat.